Splátkový predaj

Splátkový predaj

Z našej ponuky zberateľských predmetov si môžete objednať tovar v hodnote vyššej ako 100 € na splátky.

Tovar na splátky odporúčame hlavne zákazníkom, ktorí si chcú dopriať drahší kúsok, ale nechcú, aby ich peňaženka pri doručení „plakala”.

Ako to funguje ?

V prípade záujmu o nákup na splátky nám prosím napíšte cez kontaktný formulár alebo na náš e-mail: obchod@figurky-komiksy.sk, a uveďte prosím odkaz na produkt, o ktorý máte záujem. My sa Vám následne ozveme a dohodneme sa na dĺžke splácania a výške splátok.

1. splátky je obvykle možné rozdeliť do 4 splátok + záloha vo výške 30 % (záloha nie je poplatok, ale depozit) 

(Dĺžka splácania závisí od predpokladaného termínu, ak sa jedná o produkt, ktorého predpredaj práve začal, je možné sa dohodnúť na väčšom počte splátok.)

2. zálohu (depozit) treba uhradiť do 7 dní odo dňa vytvorenia objednávky

3. posledná splátka je uhradená až keď je tovar na ceste od dodávateľa, nie skôr.

4. po naskladnení je tovar ihneď expedovaný zákazníkovi

5. v prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nebudete môcť v splácaní ďalej pokračovať, je možné od zmluvy odstúpiť a splácanie ukončiť. Splátky Vám budú následne vrátené, okrem depozitu (zálohy) vo výške 30 %, ktorý bude použitý na uhradenie storno poplatkov u výrobcu/dodávateľa.

6. v prípade zrušenia objednávky zo strany výrobcu (z dôvodu vypredania tovaru alebo zrušenia výroby) sú zákazníkovi vrátené všetky splátky spolu s depozitom (zálohou) vo výške 30 %.

Príklad

Tovar v hodnote 100 €: prvá splátka je považovaná za depozit (zálohu), v tomto prípade je vo výške 30 €. Zvyšných 70 € sa rozdelí do 4 splátok po 17,5 € mesačne.

Splátkový predaj je určený len pre tovar v hodnote do 2 500 €. 

Upozornenie: predpokladané termíny dodania uvedené pri pred-objednávkach nie sú záväzné (fixné) a môžu sa meniť podľa možností výrobcu a distribúcie. Termíny sa môžu meniť v rádoch týždňov, mesiacov, ale aj rokov. Zmeny termínov dodania nie sú dôvodom na zrušenie objednávky. V prípade zrušenie objednávky zo strany zákazníka depozit (záloha) prepadá a bude použitá na uhradenie storno poplatkov u výrobcu. V prípade zrušenia objednávky zo strany výrobcu sú zákazníkovi vrátené všetky splátky spolu s depozitom (zálohou).

Splátkový predaj na figurky-komiksy.sk je zadarmo bez poplatkov a úrokov !

                        

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov

#figurky na Instagrame

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info